Kapat

Kapat

(0312) 418 76 76

2017-2018 Sene Başı Hizmet İçi Eğitim Programımızı Düzenledik.

Seviye Eğitim Kurumları Genel Merkezi, 22-24 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilen hizmet içi eğitim programı ile okullarımızdaki tüm eğitim kadrosuyla buluşmanın ve birlikte öğrenmenin keyfini yaşadı.
 
“99 yılından bu yana eğitim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyetlerini sürdürmekte olan markamızın özel öğretim kurumları kimliğiyle de, gün geçtikçe nitelikli bir biçimde büyümeye devam etmesi bizleri gururlandırıyor.” diyerek eğitim kadrosuyla duygu ve düşüncelerini paylaşan Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal GÜNDOĞAN, Seviye Eğitim kurumlarının her öğretmenini, kurumun amaçlarına katkı sağlayacak ve kurum kültürüne artı değer katacak bir profesyonel olarak gördüğünü belirtti.
 
Üç gün boyunca süren programda;
• Seviye Okullarının Kurumsal Kimliği, Seviye Eğitim Kurumları Genel Merkezince Yürütülen Çalışmalar ve Seviye Öğretmeninden beklentiler konuları Genel Merkez yöneticileri tarafından aktarıldı.
• Öğretmenlerimize yönelik düzenlenen zümre bazlı çalıştaylar düzenlendi.
Programımızda ayrıca; “İletişim” konu başlığıyla Adnan ERBAŞ, “İngilizce Öğretiminde Farklı Yaklaşımlar” konu başlığıyla Grant KEMPTON, “Etkili Takım-Etkili Okul” ve “Ben Öğretmenim” konu başlıklarıyla Özlem NAS, “Öğretimin Aktifleştirilmesi” konu başlığı ile Prof.Dr. Nurdan KALAYCI olmak üzere değerli akademisyen ve uzmanlarımız yer aldı.
 
“Aklın ve Bilimin Işığında” felsefesini benimseyerek ailemizin değerli bir üyesi olan tüm katılımcılara teşekkür ederiz.
 

Bu Haberi Paylaş :